Спортивне харчування

Персональний підбір, консультація за номером

logo +38 (099) 009-59-99 - Інтернет-магазин
+38 (099)
099-55-56
Power Man Івано-Франківськ
+38 (050)
374-74-33
Power Man Чернівці

Зворотній зв’язок

Кошик 0 Товар(и)
BCAA (АРБЛ) BCAA (АРБЛ)

ВСАА - єдині амінокислоти, які метаболізуються, перш за все, в скелетних м'язах і в набагато меншому ступені в печінці. Амінокислоти ВСАА можна вважати «паливом» для скелетної мускулатури.

NO бустери NO бустери

Щоб тренування вдалось на славу, вам потрібний окис азоту (NО). Даний продукт розширює наші капіляри. В результаті кров потрапляє в робочі м'язи, і вони отримують більше поживних речовин.

Аксесуари Аксесуари

Аксесуари для бодібілдінгу, фітнесу та інших видів спорту. Ми пропонуємо найширший асортимент аксесуарів для силових видів спорту.

Амінокислоти Амінокислоти

Комплексні амінокислоти для набору м'язової маси тіла, та для рельєфності м'язових волокон. Амінокислоти дадуть Вам швидший та якісний набір сухої м'язової маси, а також збільшать витривалість та енергію. Амінокислоти - це будівельний матеріал м'язів.

Біостимулятори (тесто.) Біостимулятори (тесто.)

Біостимулятори - це природні стимулятори, які підвищують рівень анаболічних гормонів природнім шляхом. Дані продукти підвищують рівень тестостерону, гормону роста та інших анаболічних гормонів.

Батончики Батончики

Спортивні батончики - це прекрасний спосіб отримати потрібну порцію білків та вуглеводів. Окрім протеїну Ви отримаєте комплекс вітамінів та всі мікро та макро елементи. Прекрасний смак задовольнить любого гурмана.

Вітаміни та мінерали Вітаміни та мінерали

Вітаміни покращують обмін речовин, регулюють процес виділення енергії, стимулюють ріст клітин, стримують нагромадження жиру і зниження м'язової маси, зміцнюють нервову та імунну системи, покращують стан шкіри, волосся, нігтів. При високих фізичних навантаженнях запаси вітамінів в організмі швидко витрачаються.

Вуглеводи Вуглеводи

Вуглеводи в харчуванні людини поряд з білками і жирами є основними енергетичними компонентами їжі. Вони підрозділяються на моносахариди, олігосахариди і полісахариди. Комплексні вуглеводи забезпечують вас енергією на весь день та потрібні для тренування.

Гейнери Гейнери

Гейнер - порошковий концентрат з великим змістом високоякісного білку і складних вуглеводів. Завдяки такому складу досягається високий анаболічний ефект гейнерів. Гейнер дає калорії і енергію, необхідні для зростання м'язів.

Глютамін Глютамін

L-Glutamine. Амінокислота L-глютамін утворюється з інших амінокислот, необхідних для побудови м'язової маси. Перш за все, аргінін, орнітин і аланін, а також частково ВСАА використовуються для синтезу глютаміну.

Для суглобів Для суглобів

Дані продукти допоможуть Вам відновити суглоби та хрящову тканину.

Жироспалювачі Жироспалювачі

В даній категорії ви знайдете широкий асортимент спалювачів жиру. Дані продукти прискорюють спалювання підшкірного жиру та покращують загальний стан організму. Отримайте бездоганне тіло вашої мрії або вдоскональте вже існуючу спортивну фігуру з нашими продуктами.

Креатин Креатин

Креатин - це найсильніша нестероїдна добавка для набору м'язевої маси тіла. За допомогою креатину Ви отримаєте прилив енергії та витривалості. Також за допомогою креатину спортсмен отримує швидке відновлення та набір м'язевої маси.

Мультиупакування Мультиупакування

Мультиупакування представляють собою комплексні продукти різноманітного направлення, які покликані покращити ваше здоров'я та спортивні здобутки. Це потужні продукти, які призначені для екстремальних навантажень.

Напої Напої

Спортивні напої допоможуть швидко відновити водно-сольовий баланс у вашому організмі під час тренування. А також ви отримаєте прекрасний напій з різноманітними смаками. Спортивні напої збагачені вітамінами, мінералами та іншими важливими мікро та макро елементами.

Одяг спортивний Одяг спортивний

Для людей, які займаються силовими видами спорту, потрібний спеціальний одяг з ексклюзивним кроєм та пошиттям. Спортивний одяг особливо підкреслить вашу бездоганну статуру та витончену осанку.

Після тренування Після тренування

Післятренувальні добавки допомагають краще відновлюватися, живлять м'язи. Вони надають м'язам потрібне після тренування харчування, щоб відновні процеси проходили інтенсивніше і швидше.

Перед тренуванням Перед тренуванням

Передтренувальні добавки здатні підвищити ефективність ваших занять, надати витривалість і силу. Вони покращуют кровопостачання м'язів, викликають ефект пампінгу, а також віддаляють момент настання втоми.

Пояса Пояса

Пояс забезпечує захист під час тренувань, попереджуючи виникнення травм. Він надає підтримку і комфорт під час занять.

Протеїн Протеїн

Серед всіх продуктів спортивного харчування найбільшою популярністю користуються напої з високим вмістом білку - протеїнові коктейлі. І не дарма - побудувати якісні м'язи без них досить непросто. Існує багато різновидів таких напоїв: сироватковий, молочний, яєчний, казеїн, протеїн з м'яса (яловичина), соєвий, вироблений з інших білків рослинного походження. Нарешті, існують суміші різних протеїнів, які останнім часом знаходять все більшу популярність.

Рукавички Рукавички

Рукавички допоможуть захистити долоні під час тренувань. Вони забезпечують комфорт, надійний захист рук і безпеку при заняттях.

Спец.продукти Спец.продукти

В даній категорії Ви знайдете різноманітні продукти для оздоровлення та покращення самопочуття.

Спорядження Спорядження

Ми пропонуємо різноманітні аксесуари для силових видів спорту. Дані товари допоможуть Вам в досягнені поставленої мети.

Шейкери Шейкери

Шейкер допомагає приготувати спортивні напої, змішуючи порошок з рідиною без утворення грудочок. Він герметично закривається, зручний для пиття води та інших напоїв під час тренування і після заняття.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH