logo +38 (099) 009-59-99
+38 (099)
099-55-56
Power Man Івано-Франківськ
+38 (050)
374-74-33
Power Man Чернівці

Зворотній зв’язок

Кошик 0 Товар(и)
Гейнери Гейнери

Гейнер – це харчова добавка у вигляді білково-вуглеводної суміші з високою калорійністю. Вуглеводи знадобляться, щоб забезпечити тіло енергією яка витрачається під час тренування, тобто для створення позитивного енергетичного балансу, який і є основною умовою набору маси. А білки підуть на будівництво м’язових тканин. Перед тим як вживати гейнер, купити чи замовити, рекомендуємо отримати консультацію фахівця. Ми допоможемо підібрати Вам продукт з врахуванням індивідуальних потреб. Замовляйте гейнер з гарантією якості та швидкою доставкою по всій Україні!

Протеїн Протеїн

Протеїн (у перекладі з англ. – білок) це харчова добавка, яка практично цілком складається з білків. Це однозначно найважливіший структурний компонент нашого тіла. З білка формуються м’язи, зв’язки, сухожилля, всі органи і залози, волосся, нігті; білки входять до складу рідин і кісток; ферменти і гормони, що регулюють всі процеси в організмі, також є білками. Перед тим як вживати протеїн, купити чи замовити, рекомендуємо отримати консультацію фахівця. Ми допоможемо підібрати Вам продукт з врахуванням індивідуальних потреб. Замовляйте протеїн з гарантією якості та швидкою доставкою по всій Україні!

Амінокислоти Амінокислоти

Амінокислоти – поживні речовини, з яких формуються всі білкові тканини організму, які він використовує для власного росту, відновлення, зміцнення. Від амінокислот залежить не тільки приріст сили і «маси» м'язів, а й відновлення фізичного та психічного тонусу після тренування, і навіть інтелектуальна діяльність мозку. Це найбільш швидкий з доступних нашому тілу будівельний матеріал м’язів. Перед тим як вживати амінокислоти, купити чи замовити, рекомендуємо отримати консультацію фахівця. Ми допоможемо підібрати Вам продукт з врахуванням індивідуальних потреб. Замовляйте амінокислоти з гарантією якості та швидкою доставкою по всій Україні!

Глютамін Глютамін

L-Glutamine. Амінокислота L-глютамін утворюється з інших амінокислот, необхідних для побудови м'язової маси. Перш за все, аргінін, орнітин і аланін, а також частково ВСАА використовуються для синтезу глютаміну.

BCAA (АРБЛ) BCAA (АРБЛ)

ВСАА – це комплекс з трьох амінокислот - лейцину, ізолейцину і валіну, які є найосновнішими амінокислотами у спорті. Основні функції що виконують BCAA: енергетична (є джерелом енергії); запобігають катаболізму – захищають м'язи від руйнування; запускають ріст м'язів; збільшують суху м'язову масу; знижують відсоток жиру в організмі; збільшують силові показники; прискорюють відновлення організму. Перед тим як вживати BCAA, купити чи замовити, рекомендуємо отримати консультацію фахівця. Ми допоможемо підібрати Вам продукт з врахуванням індивідуальних потреб. Замовляйте BCAA з гарантією якості та швидкою доставкою по всій Україні!

Креатин Креатин

Креатин – це незамінна, натуральна, природна речовина, яка міститься в м’язах людей і тварин. Вона необхідна для енергетичного обміну в організмі. Використовується в спорті для збільшення результативності високо інтенсивних навантажень, а також збільшення пікової сили, обсягу виконаних навантажень близьких до максимальних, швидкості в спринтах. Перед тим як вживати креатин, купити чи замовити, рекомендуємо отримати консультацію фахівця. Ми допоможемо підібрати Вам продукт з врахуванням індивідуальних потреб. Замовляйте креатин з гарантією якості та швидкою доставкою по всій Україні!

Вітаміни та мінерали Вітаміни та мінерали

Вітаміни покращують обмін речовин, регулюють процес виділення енергії, стимулюють ріст жирових клітин, зміцнюють нервову та імунну системи, покращують стан шкіри, волосся, нігтів. При високих фізичних навантаженнях запаси вітамінів в організмі швидко витрачаються.

Біостимулятори (тесто.) Біостимулятори (тесто.)

Біостимулятори - це природні стимулятори, які підвищують рівень гормонів природнім шляхом. Ці продукти підвищують рівень тестостерону, гормону росту та інших гормонів, які впливають на відновлення організму.

Жироспалювачі Жироспалювачі

В даній категорії ви знайдете широкий асортимент спалювачів жиру. Дані продукти прискорюють спалювання підшкірного жиру та покращують загальний стан організму. Отримайте бездоганне тіло вашої мрії або вдоскональте вже існуючу спортивну фігуру з нашими продуктами.

Перед тренуванням Перед тренуванням

Передтренувальні добавки здатні підвищити ефективність ваших занять, надати витривалість і силу. Вони покращуют кровопостачання м'язів, викликають ефект пампінгу, а також віддаляють момент настання втоми.

Після тренування Після тренування

Післятренувальні добавки допомагають краще відновлюватися, живлять м'язи. Вони надають м'язам потрібне після тренування харчування, щоб відновні процеси проходили інтенсивніше і швидше.

NO бустери NO бустери

Щоб тренування вдалось на славу, вам потрібний окис азоту (NО). Даний продукт розширює наші капіляри. В результаті кров потрапляє в робочі м'язи, і вони отримують більше поживних речовин.

Мультипакування Мультипакування

Мультиупакування представляють собою комплексні продукти різноманітного направлення, які покликані покращити ваше здоров'я та спортивні здобутки. Це потужні продукти, які призначені для екстремальних навантажень.

Вуглеводи Вуглеводи

Вуглеводи – вуглеводні суміші у спорті використовуються для нормалізації дієти, а саме, її доповнення простими та складними вуглеводами, з ціллю швидкої адаптації до нових навантажень.Перед тим як вживати вуглеводи, купити чи замовити, рекомендуємо отримати консультацію фахівця. Ми допоможемо підібрати Вам продукт з врахуванням індивідуальних потреб. Замовляйте вуглеводи з гарантією якості та швидкою доставкою по всій Україні!

Для суглобів Для суглобів

Дані продукти допоможуть Вам відновити суглоби та хрящову тканину.

Спец.продукти Спец.продукти

В даній категорії Ви знайдете різноманітні продукти для оздоровлення та покращення самопочуття.

Рукавички Рукавички

Рукавички допоможуть захистити долоні під час тренувань. Вони забезпечують комфорт, надійний захист рук і безпеку при заняттях.

Шейкери Шейкери

Шейкер допомагає приготувати спортивні напої, змішуючи порошок з рідиною без утворення грудочок. Він герметично закривається, зручний для пиття води та інших напоїв під час тренування і після заняття.

Пояса Пояса

Пояс забезпечує захист під час тренувань, попереджуючи виникнення травм. Він надає підтримку і комфорт під час занять.

Напої Напої

Спортивні напої допоможуть швидко відновити водно-сольовий баланс у вашому організмі під час тренування. А також ви отримаєте прекрасний напій з різноманітними смаками. Спортивні напої збагачені вітамінами, мінералами та іншими важливими мікро та макро елементами.

Батончики Батончики

Спортивні батончики - це прекрасний спосіб отримати потрібну порцію білків та вуглеводів. Окрім протеїну Ви отримаєте комплекс вітамінів та всі мікро та макро елементи. Прекрасний смак задовольнить любого гурмана.

Аксесуари Аксесуари

Аксесуари для бодібілдінгу, фітнесу та інших видів спорту. Ми пропонуємо найширший асортимент аксесуарів для силових видів спорту.

Одяг спортивний Одяг спортивний

Для людей, які займаються силовими видами спорту, потрібний спеціальний одяг з ексклюзивним кроєм та пошиттям. Спортивний одяг особливо підкреслить вашу бездоганну статуру та витончену осанку.

Спорядження Спорядження

Ми пропонуємо різноманітні аксесуари для силових видів спорту. Дані товари допоможуть Вам в досягнені поставленої мети.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH